Blackwood Pracownia Stolarska

NASZE PRODUKTY

Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem mebli drewnianych. Nasze produkty to połączenie klasyki surowca, jakim jest drewno, z nowoczesnym designem i funkcjonalnymi rozwiązaniami. Tworzenie każdego z naszych produktów to długotrwały proces, który zaczyna się od szkiców na papierze i komputerowych wizualizacji. Następnie, po starannym doborze rodzaju drewna u najlepszych okolicznych dostawców, nasze wizje urzeczywistniane są w naszej pracowni. 

Posiadamy różne kolekcje własnych produktów, które odznaczają się wysoką estetyką i dbałością o detal. Pragniemy, by nasze meble były solidne i trwałe, a przy tym wyglądały bardzo elegancko. Lubujemy się najbardziej w wytwarzaniu różnorodnych stołów i stolików – od dużych stołów kuchennych, aż po mniejsze stoliki kawowe oraz stoliki dosuwane do kanapy. Niemniej jednak, w naszej ofercie znajdziecie również takie rzeczy jak biurka, komody czy regały. 

Surowcem, na którym bazujemy jest drewno. Można znaleźć u nas wyroby z takich gatunków drzew jak jesion, buk czy dąb, ale także egzotyczny merbau lub meranti. Nie boimy się jednak łączyć drewna z innymi materiałami. Współpracujemy z dostawcami elementów stalowych, z których często tworzone są nogi naszych produktów. 

Do tworzenia ozdobnych detali w naszych meblach, wykorzystujemy także żywicę, z której potrafimy tworzyć eleganckie wstawki. Może być ona zabarwiona na dowolny kolor, co daje nam duże pole do popisu w stylizacji naszych produktów i nadawaniu im ciekawego wyglądu.

Ważne jest dla nas, by nasze produkty były nie tylko solidne i eleganckie, ale także wygodne w użytkowaniu. Jesteśmy miłośnikami mądrych rozwiązań, ułatwiających codzienne życie i korzystanie z naszych mebli.

PERSONALIZACJA

Zależy nam, aby nasze produkty były uniwersalne i aby każdy mógł znaleźć w naszej ofercie coś, co dopełni jego wnętrze. Chętnie dostosowujemy nasze meble do indywidualnych potrzeb i gustu klienta. Każdy z naszych wyrobów podlega modyfikacji kolorystycznej. Oferujemy wybór spośród szerokiej gamy różnokolorowych bejc, dzięki czemu każdy nasz produkt możemy dostarczyć w dowolnym kolorze, który nada zupełnie innego charakteru. 

Istotny jest dla nas komfort i wygoda naszych klientów. Mając świadomość jak często dany produkt jest nieużyteczny ze względu na zły rozmiar, oferujemy modyfikację wymiarów. Każdy z naszych wyrobów może zostać wykonany w dowolnym rozmiarze, tak by był on idealnie dopasowany do potrzeb kupującego. 

MEBLE NA ZAMÓWIENIE

Wiemy, że klienci często zmagają się z następującym problemem – widzą swój wymarzony mebel oczami wyobraźni, jednak nie znajdują miejsca, gdzie taką rzecz można kupić. Lubimy spełniać marzenia i nie boimy się wyzwań! Projektujemy i wykonujemy meble zupełnie od postaw, a co za tym idzie, realizujemy także indywidualne pomysły klientów. Wystarczy podesłać nam odnalezione inspiracje lub po prostu opowiedzieć o swojej wizji.

W przypadku mebli wykonywanych na zamówienie, rozpoczynamy zawsze od projektu, który pomaga lepiej zobrazować, jak będzie wyglądał finalny produkt. Przedstawiamy zazwyczaj kilka możliwych wariantów, proponujemy różne rozwiązania – doradzamy. Nierzadko, dany produkt musi być w idealnie dopasowanych wymiarach, aby mógł spełniać swoje zastosowanie. Uwzględniamy analizę od strony technicznej – wymiarujemy, dobieramy odpowiednie proporcje oraz rozwiązania, tak by wszystko prezentowało się dobrze i było bezpieczne. 

Po dokonaniu ostatecznego wyboru, produkt tworzony jest od zera w naszej pracowni, co zapewnia jego niepowtarzalność. Staramy się zawsze, by drewno, z którego tworzymy, było jak najlepszej jakości, aby wykonywane przez nas meble mogły służyć przez długie lata. Obrabiając poszczególne elementy, zwracamy uwagę na każdy szczegół. Zależy nam aby całość była bardzo estetyczna i dopracowana. Pamiętamy także o odpowiednim zabezpieczaniu mebli, tak by były odporne na zniszczenia.

Na koniec, gotowy mebel dostarczany jest kupującemu. Osobiście dowozimy i montujemy produkt u klienta. Nie straszne jest nam wnoszenie dużych regałów na piętra i wciąganie mebli przez balkon. Nasza ekipa zawsze wykazuje się kreatywnością w rozwiązywaniu wszelkich problemów. 🙂

Chcesz abyśmy wykonali dla Ciebie Twój wymarzony mebel?